BEGEÇ ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

BEGEÇ ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. hakkında detaylı bilgi edinin

BEGEÇ ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ATA MAH. ASTİM O.S.B. ASTİM BULVARI NO:22 AYDIN Web Sitesine Git

BEGEÇ ASANSÖR

Firmamız 2002 tarihinde BEGEÇ ASANSÖR adı ile kurulmuş ve o tarihten günümüze AYDIN ve çevresinde sizlerin katkılarıyla büyüyerek hizmet vermeye devam etmiştir. Tüm Kamu kurum ve kuruluşlarına hitap eden, bunun yanında geniş faaliyet alanlarıyla ve üstün kalite politikasıyla da özel sektörde yer bulan gelişimci ve üretimci bir firma haline gelmiştir.

Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en ileri teknolojiyi kadrosunda bulunan uzman ekibiyle en doğru projelerle sunmayı ilke edinmiştir. Yine AYDIN ve çevresinde yetişmiş uzman dev montaj ve üretim kadrosuyla sizlere 7/24 gerçek hizmet vermeyi kendisine görev bilmiştir. Firmamız gerek stokları gerekse öz sermeyesi bakımından abonelerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını bugüne kadar zamanında karşılamış ve yarında karşılamayı garanti etmiştir.Asansör üretim,montaj ve servisinde yönetmelik ve standart koşullarının yerine getirilmesi ile asansör kalitesinin ve güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması BEGEÇ ASANSÖR’ün temel amacıdır.

 BEGEÇ ASANSÖR bu temel amacını yerine getirirken çalışanları ile bir bütün olarak, üretim montaj ve servis hizmetlerinde sürekli iyileştirmelerle müşteri memnuniyetini beklentilerin üzerinde tutmayı sağlar.

 Çalışanları ile bir bütün olarak, ortak amaca ulaşmak için eğitimin gücünü ve sürekli iyileştirmenin yararlarını araç olarak değerlendirip; BEGEÇ ASANSÖR kalitesini müşteri beğenisine sunmayı, müşteri öneri ve istekleri ile geliştirmeyi taahhüt eder.

 Firmamızın üretim hizmetlerini; alanlarında tecrübe kazanmış mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz gerçekleştirmektedir. Asansör kumanda kartı, kurtaran kartı, otomatik ve yarı otomatik kapı kartı, revizyon kartı üretimleri firmamızın elektronik bölümünde yüksek teknoloji ile üretilmektedir.

Ayrıca fabrikamızın mekanik bölümünde kabin, boy buton, otomatik kabin ve kat kapısı panelleri ve mekanizmaları imalatı yapılmaktadır.Tüm bu çalışmalarımızla kaliteyi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarken, teknolojinin hızla geliştiği bu zamanda yenilikleri sizlerle paylaşmak BEGEÇ ASANSÖR hizmet anlayışının vazgeçilmez unsurlarındandır

Hızlı Erişim ile Kolayca Gezin