BOLYURT YAPI MALZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

BOLYURT YAPI MALZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. hakkında detaylı bilgi edinin

BOLYURT YAPI MALZ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

ATA MAH. ASTİM O.S.B. ASTİM BULVARI NO:23 AYDIN Web Sitesine Git

BOLYURT YAPI MALZ.

 Firmamız kuruluş tarihi olan 1960'dan bugüne odaklanmış olduğu yapı elemanları sektöründe ticari faaliyette bulunmaktadır. Portföyümüzde bulunan ürünlerin imalat ve satış hizmetlerini yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projelerine destek vermekteyiz. Sadece odaklanmış olduğumuz alanda faaliyet göstermemiz sonucunda, BOLYURT YAPI, sektöründe önde gelen firmalar arasındaki saygın yerini almıştır. 

          Hizmet verdiğimiz inşaat sektöründeki çalışma koşullarında can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle ve insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki sorumluluğumuz gereğince, ürünlerimizin kalitesinden asla taviz verilmemektedir. 

          BOLYURT YAPI olarak gayemiz ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda; en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle, destek sağlamaktır.


          GÖRÜŞÜMÜZ : 

          Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak tercih edilen lider marka olmak. Yapı Elemanları sektöründe, kaliteli ve güvenli ürünleriyle öne çıkmış bir şirket olarak, sınırsız ve sürdürülebilir büyümektir.


          HEDEFİMİZ : 

          Yapı sektörünün gelişimine modern, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumsal projelere özel , çeşitli beklenti ve gereksinimleri karşılayan yüksek kalitede ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamak. Sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak teknolojik yapılanmasını sürekli geliştiren ve "önce kalite" prensibiyle üretime devam eden bir çalışma modelini benimsemektedir. 

Hızlı Erişim ile Kolayca Gezin